Wycieczki do Lublina i okolic

ziutek.jpgLUBLIN z przejażdżką ZIUTKIEM

W ramach akcji „POZNAJMY LUBLIN – STOLICĘ WOJEWÓDZTWA” przygotowaliśmy specjalny program dla dzieci ze szkół podstawowych, w którym uwzględniliśmy przejażdżkę ZIUTKIEM i pobyt  w Centrum Zabaw i Rekreacji.


1. Pobyt w Lublinie rozpoczynamy od spotkania z przewodnikiem lubelskim na Placu Zamkowym. Z przewodnikiem  poznajemy najcenniejsze zabytki Starego Lublina: Wzgórze Zamkowe – Brama Grodzka – ulica Grodzka – Plac Farny – kamienice przy Rynku – Stary Ratusz – Brama Krakowska – Archikatedra.

2. Następnie proponujemy podróż historyczną ZIUTKIEM – specjalnym trolejbusem z przyciemnianymi szybami i grafiką zewnętrzną przedstawiającą panoramę Lublina, wewnątrz niewielkie stoliki z siedzeniami i toaleta. Przejeżdżając głównymi ulicami miasta, uczestnicy obserwują najciekawsze zabytki „Koziego Grodu” i zapoznają się z historią miasta, przekazywaną przez przewodnika.

3. Kolejnym punktem programu jest pobyt w największym w Lublinie Centrum Zabaw i Rekreacji dla dzieci pod dachem. Centrum Rozrywki proponuje: zabawę w chińskich basenach pełnych kolorowych piłeczek, zjeżdżalnie w długich tubach do chińskiego basenu, pokonywanie labiryntów, tuneli, kulistych komnat, wspinanie się po linach, siatkach, ścianie alpinistycznej, boksowanie worków, układanie konstrukcji z miękkich klocków.

4. Pobyt w jednej w lubelskich Galerii Handlowych


W cenę wyjazdu wliczono:
- licencjonowanego przewodnika lubelskiego,
- przejazd ZIUTKIEM,
- pobyt w Centrum Rozrywki,
- ubezpieczenie NNW.

Cena została skalkulowana dla 40-osobowej grupy dzieci + 3 osoby opieki (dodatkowa opieka płatna 15 zł/os).
Kolejność realizacji poszczególnych punktów programu przedstawia przewodnik.
Istnieje możliwość za dodatkową odpłatnością wynajmu autokaru.

Cena wyjazdu: 33 zł/osobę

powrót