Wczasy w kraju

pod brzózkami_1.jpgSZCZAWNICA

Pobyty 8-dniowe bez wyżywienia

Szczawnica i jej okolice to jedno z najpiękniejszych zakątków na mapie Polski, to miejsce kultywowania dawnych tradycji i fascynujących przygód.

Niewątpliwie tym co stanowi największe walory - to przyroda: góry, lasy, liczne szlaki turystyczne, zdrowe górskie powietrze, specyficzny mikroklimat, wody mineralne, spływ Dunajcem, liczne przejścia graniczne- turystyczne ze Słowacją, dobre warunki do uprawiania sportów: kajakarskich, rowerowych, lotniarskich, turystyki pieszej, zimą - narciarstwa i snowboardu.

ZAKWATEROWANIE:

Nowo wybudowany dom (czerwiec 2008 ) położony w centralnej części Szczawnicy (ok. 350m od Dworca PKS). Jest oddalony o 50m od ulicy głównej, dzięki czemu nie słychać ruchu ulicznego (jest spokojnie i cicho). W promieniu 100m znajdziecie Państwo dobrze wyposażony sklep spożywczy, pizzerię, PUB oraz restaurację.
Wszystkie pokoje posiadają własne łazienki a także duże balkony. W skład wyposażenia pokoju wchodzą m.in.: telewizor, czajnik bezprzewodowy, talerzyki, sztućce, szklanki i lodówki. Do państwa dyspozycji jest także aneks kuchenny wyposażony w dużą lodówkę, kuchenkę indukcyjną, kuchenkę mikrofalową, talerze, sztućce itp. Na terenie całego obiektu dostępny jest internet WLan.
Możliwość zakwaterowania w pokoju 2,3 lub 4-osobowym.

WYŻYWIENIE: we własnym zakresie,

POBYTY: 8-dniowe od soboty do soboty.

CENA POBYTU: 320 zł


Dzieci do lat 4 - bezpłatnie (bez osobnego miejsca do spania).
Opłata klimatyczna płatna na miejscu.

szczawnica_1.jpgszczawnica_2.jpgszczawnica_3.jpgszczawnica_4.jpg

powrót