StartOfertaWycieczki do Lublina i okolic

Wycieczki do Lublina i okolic

 • WYCIECZKI SZCZEGÓLNIE POLECANE W 2015 R.

  więcej
 • zam_lublin_p1.jpgLUBLIN Z WYTWÓRNIĄ CUKIERKÓW I KINEM 3D.

  Proponujemy wciąż cieszące się powodzeniem wycieczki pod hasłem „POZNAJMY LUBLIN – STOLICĘ WOJEWÓDZTWA” skierowane do uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego. Mają one na celu przybliżenie historii, kultury i współczesności miasta Lublina. Głównym jednak ich zadaniem jest edukacja.

  więcej
 • Przygody_pszczolki_Mai_3351061.jpgLUBLIN ze spektaklem w TEATRZE IM. H.CH. ANDERSENA

  W ramach akcji "POZNAJMY LUBLIN - STOLICĘ WOJEWÓDZTWA"  przygotowaliśmy specjalny program dla najmłodszych uczestników, w którym uwzględniliśmy spektakl w Teatrze Lalki i Aktora oraz zabawę w Centrum Rozrywki.

  więcej
 • trasa_podziemna_lublin_01.jpg LUBLIN - TRASA PODZIEMNA + SPEKTAKL MUZYCZNY + ARENA

  W ramach akcji pod hasłem „POZNAJMY LUBLIN – STOLICĘ WOJEWÓDZTWA” zapraszamy uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego na wycieczkę do Lublina z niezwykle bogatym programem, m.in. zwiedzanie Lubelskiej Trasy Podziemnej, spektakl muzyczny i zwiedzanie Stadionu ARENA LUBLIN

  więcej
 • Archikatedra.JPGLUBLIN ze zwiedzaniem Zamku, Archikatedry i Kinem 3D

  Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i licealnych województwa lubelskiego na przyjazd do Lublina, którego głównym celem jest poznanie najważniejszych i najcenniejszych zabytków naszego miasta. Postaramy się przybliżyć uczestnikom wycieczki trochę historii, kultury i współczesności Lublina.

  więcej
 • ziutek.jpgLUBLIN z przejażdżką ZIUTKIEM

  W ramach akcji „POZNAJMY LUBLIN – STOLICĘ WOJEWÓDZTWA” przygotowaliśmy specjalny program dla dzieci ze szkół podstawowych, w którym uwzględniliśmy przejażdżkę ZIUTKIEM i pobyt  w Centrum Zabaw i Rekreacji.

  więcej
 • kul.jpgLUBLIN Z POKAZAMI Z FIZYKI.

  W ramach akcji pod hasłem „POZNAJMY LUBLIN – STOLICĘ WOJEWÓDZTWA” skierowananej do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i licealnych przedstawiamy program wycieczki w ktorym uwzględniliśmy tak bardzo popularne wśród młodziezy pokazy z fizyki.

  więcej