StartOfertaWczasy w Hajduszoboszlo (Węgry)

Wczasy w Hajduszoboszlo (Węgry)

 • ZAPRASZAMY

   

  W term. 11 - 18.08 zapewniamy dojazd na trasie Lublin - Hajduszoboszlo - Lublin

  Zakwaterowanie: Willa 4 - osobowa (2 sypialnie 2 osobowe)

                                   + aneks kuchenny (wyposażony

                                   + łazienka

  CENA: 490,00zł/os

  + przejazd: 350zł/os

 • hungarospa_thermal_hotel.jpgPOBYTY W HOTELU " HUNGAROSPA THERMAL" ***

  Hotel Thermal Hungarospa­­*** superior posiada 105 dwuosobowych pokoi, 3 apartamenty, 6 pokoi 3-osobowych oraz 3 pokoje jednoosobowych dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

  więcej
 • hajduszo4.jpgPOBYTY W  WILLACH.

  Hajduszoboszlo to słynne z wód termalnych uzdrowisko i kąpielisko węgierskie. Leży 20 km na zachód od Debreczyna i 200 km na wschód od Budapesztu. Jako kurort miasto zdobyło uznanie dzięki wodom zdrojowym i sprzyjającemu, charakteryzującemu się dużym nasłonecznieniem klimatowi okolicy. Tysiące osób przybywa tu w celach leczniczych. Jednak rozciągające się na 30-tu hektarach plaże to przede wszystkim prawdziwy raj dla wczasowiczów.

  więcej
 • ustronianka.jpgPOBYTY W PENSJONACIE.

  Pensjonat znajduje się w odległości 120 m od termalnego kąpieliska. W pięciu apartamentach możemy zakwaterować w sumie 16 osób. Dzięki temu, że pensjonat jest nieduży panuje w nim miła, rodzinna atmosfera. Każdy apartament posiada osobną łazienkę i aneks kuchenny. W pokojach są telewizory (TV SAT), część apartamentów ma własny balkon. W aneksie kuchennym są naczynia oraz do dyspozycji lodówka z zamrażarką.

  więcej