StartOfertaPielgrzymki

Pielgrzymki

 • Pielgrzymka do Ziemi Świętej - wylot z Lublina

  więcej
 • jerusalem.jpgPielgrzymka Ziemia Święta + Jordania
  Izrael, Jordania

  TERMINY 2017

   

  więcej

 •  Pielgrzymka do Fatimy i Lourdes z nawiedzeniem Santiago de Compostella i La Salette 2018

  W ramach tej niesamowitej pielgrzymkowej wędrówki nawiedzimy cztery ważne sanktuaria: portugalską Fatimę znanej z Objawień Fatimskich, francuskie Lourdes i położone wysoko w Alpach La Salette oraz hiszpańskie Santiago de Compostela związane z kultem św. Jakuba Apostoła. Oprócz tego bogaty program turystyczny i możliwość wypoczynku nad morzem. Po drodze nocleg tranzytowy w Czechach i kawałek Lazurowego Wybrzeża. Na koniec pobyt w Szwajcarii nad jeziorem Lemańskim.

                       

   

                                                    Znalezione obrazy dla zapytania santiago de compostela

  więcej
 • vatican.jpgRZYM z nawiedzeniem Loreto i San Giovani Rotondo. 2018

  Pielgrzymka autokarowa 7-dniowa

  W programie oprócz Rzymu i Watykanu z nawiedzeniem grobu świętego Jana Pawła II (ponadto środowa audiencja generalna z Ojcem Świętym) są także trzy najważniejsze włoskie sanktuaria Asyż, Loreto i San Giovanni Rotondo - znane na całym świecie z działalności Św. Ojca Pio. po drodze nowość od tego roku nocleg tranzytowy w Czechach. Polecamy!

  więcej
 • lourdes.jpg

  PIELGRZYMKA DO LOURDES I LA SALETTE ZE ZWIEDZANIEM MEDIOLANU I LAZUROWEGO WYBRZEŻA 2018

  W ciągu 9 dni nawiedzimy trzy znane Sanktuaria Maryjne: francuskie Lourdes i La Salette oraz austriackie Mariazell. Nie zabraknie czasu na osobistą modlitwę i adorację. Po drodze będzie wiele atrakcji turystycznych Mediolan z La Scalą, sławne Księstwo Monaco, Monte Carlo, promenada gwiazd w Cannes, Avignon z pałacem papieży okresu „niewoli awignońskiej”, średniowieczne mury Carcassonne, na końcu Genewa - miasto będące siedzibą licznych organizacji międzynarodowych.

  więcej